Главная > Все новости > Горячая тема > 10 мільйонів для ЗСУ та реп з міністром: допомога від Everstake

10 мільйонів для ЗСУ та реп з міністром: допомога від Everstake

Блокчейн-компанія з України Everstake пожертвувала для ЗСУ 10 мільйонів доларів у криптовалюті. Частину цих коштів передали до благодійного фонду Aid For Ukraine. 

У Everstake закликали криптоспільноту не зупинятися і продовжувати допомагати українській армії через пожертви на рахунок Aid For Ukraine. Для того, аби спонукати криптовалютчиків, представники компанії з Мінцифрою та креативним агентством Bickerstaff.734 зробили реп з міністром Михайлом Федоровим. Відео можна подивитися нижче. 

Ідея роботи доволі проста, але не менш важлива: інвестиція в мир — найсуттєвіше, що можна зробити. 

«Якщо не буде миру, ви не зможете заправити свій Lamborghini чи купити ферму з альпаками. Ми впевнені, що мир вартий того, щоб вкласти в нього гроші», – зазначає креативний директор Bickerstaff.734 Ілля Ануфрієнко.

Нагадаємо, фонд фонду Aid For Ukraine був створений за підтримки Міністрества цифрової трансформації спільними зусиллями трьох блокчейн-компаній: Everstake, Kuna та FTX. Від початку роботи, до фонду надіслали більше ніж 60 мільйонів доларів, з яких 45 млн витратили на необхідні закупки для військових.

#війна #війна в Україні