Главная > Все новости > 2 млн іноземних туристів відвідали Київ за рік

2 млн іноземних туристів відвідали Київ за рік

У 2019 році Київ відвідало 2 млн іноземних туртстів, а бюджет міста отримав 63,6 млн грн туристичного збору.

Депутати Київради заслухали звіт про виконання Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві за 2019 рік. Про це повідомила голова постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики Вікторія Муха.

– Згідно даних Управління туризму та промоцій КМДА, за 2019 рік столицю відвідало близько двох мільйонів іноземних туристів, а середня тривалість перебування в столиці становить 2,2 дні, – зазначила Вікторія Муха. – Загалом за 2019 рік місто отримало 63,3 млн грн туристичного збору. Це майже на 31 мільйон більше, ніж у 2018 році.

Протягом 2019 року в столиці було проведено низку масштабних туристично привабливих подій: Moto Open Fest, Kyiv Food & Wine Festival, Courage Bazaar, Atlas Weekend, Kyiv Art week тощо.

Також Київ взяв участь у 9 міжнародних виставкових заходах в Україні та за кордоном з метою популяризації туристичних можливостей Києва, зокрема, в Сербії, Азербайджані, а також в Сполученому Королівстві Великої Британії, Республіці Польща.

Джерело