Фото: барельєф “Спартак”
У Києві триває реконструкція стадіону “Спартак” — однойменний барельєф, що є візитівкою локації, хотіли викинути.
Про це розповіла активістка і дослідниця архітектури модернізму та монументального мистецтва Ельміра Еттінгер.Вхідну групу стадіону повністю переробляють, а бронзовий барельєф зняли і не планували повертати — активістам дозволили забрати металеве панно на реставрацію.Барельєф висотою 2,5 метри відвезли до Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, де його відновлюватимуть художники.Раніше “Наш Київ” повідомляв, що Київська митниця передала культурні цінності музеям у Батурині та Чернівцях.