Главная > Все новости > Анонсы > Антикорупційний тур Подолом стартує у вересні

Антикорупційний тур Подолом стартує у вересні

Проєкт «Київський антикорупційний тур» від ACREC(Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції в Україні) – це новаторський просвітницький інструмент, що дозволяє інформувати населення щодо роботи антикорупційних органів та механізмів громадської протидії корупції, а також мотивувати громадян «історіями успіху» боротьби з корупцією в Україні.

Унікальність проекту полягає у використанні абсолютно нового формату – міських екскурсій з елементами інтерактивів і симуляцій, що дозволяє створити неформальну та невимушену атмосферу, сприяє кращому засвоєнню інформації, а також зміщує дискурс про анти-корупцію в Україні в більш позитивне і проактивне русло. Кожен тур здійснюється у рамках відвідування спеціально розроблених «станцій» у прив’язці до конкретних локацій у місті Київ, пов’язаних із антикорупційним рухом в Україні. Під час екскурсії відвідувачам розказують різні факти про корупцію в Україні та за кордоном, обговорюють їх та дають поради, як уникнути корупції у повсякденному житті.

Перший антикорупційний маршрут проходить Маріїнським парком, а у вересні презентують другий – Подолом. Учасники пройдуться Контрактовою і Поштовою площами. Екскурсія відбудеться 12 вересня, початок о 17:00 біля оглядового колеса на Контрактовій площі. Участь безкоштовна, але необхідно зареєструватися за посиланням

Джерело