Главная > Все новости > Аудитори перевірили комунальних ветеринарів: що знайшли

Аудитори перевірили комунальних ветеринарів: що знайшли

Держаудитслужба провела державний фінансовий аудит діяльності комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Фахівці-аудитори досліджували діяльність КП за період з 1 червня 2017 року по 31 березня 2019-го. У діяльності підприємства виявили недоліки, які призвели до неефективного витрачання державних коштів та можуть спричинити втрати на суму від 500 тисяч до 13,5 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Держаудитслужби України.

Фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит діяльності комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» за період з 01.06.2017 по 31.03.2019.

– За результатами аудиту виявлено низку ризиків діяльності Підприємства, що вплинули на ефективність витрачання бюджетних коштів, призвели до неефективних витрат та містять загрозу втрат фінансових та матеріальних ресурсів територіальної громади м. Києва у майбутньому, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, встановлено, що відсутність проектно-кошторисної документації на два об’єкти незавершеного будівництва і неоформлення права на постійне користування земельною ділянкою площею понад 4,5 га, може призвести до втрати понад 13,5 млн грн, які були інвестовані територіальною громадою міста.

Окрім того, відсутність рішення щодо цих об’єктів спричинило непродуктивні витрати на їх охорону у сумі понад 513 тис. грн.

Через втрату первинних документів та проектно-кошторисної документації на об’єкт «Центр захисту тварин», з бюджету було неефективно використано понад 1,3 млн грн фінансових та матеріальних ресурсів.

Водночас, відсутність у бухгалтерському обліку Підприємства даних щодо кількості та вартості фундаментних блоків, змонтованих у попередні роки на цьому незавершеному будівництві, може призвести до втрати активів на загальну суму понад 1,2 млн грн.

За результатами державного фінансового аудиту, Підприємству було надано пропозиції, як покращити фінансову діяльність та підвищити ефективність управління коштами і майном.

Джерело