Главная > Все новости > Активисты района > Автобусна екскурсія до міста Чернігова для сімей учасників антитерористичної операції

Автобусна екскурсія до міста Чернігова для сімей учасників антитерористичної операції

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва, в межах міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 — 2021 роки, Подільським районним в місті Києві центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 5 жовтня було організовано автобусну екскурсію до міста Чернігова для сімей учасників антитерористичної операції. Під час екскурсії учасники здійснили по-справжньому захоплюючу мандрівку печерами та отримали історичні позитивні враження.

Довідково: Чернігів одне з найстаріших міст України та Європи, з 1300-річною історією. Лише невелика частина храмів минулих століть дійшла до наших днів. Чернігів відомий серед туристів перш за все своїми пам’ятками часів Київської Русі і Чернігівського князівства. Троїцько-Іллінський монастир – один з найвеличніших монастирських комплексів України. Його можна було б назвати Києво-Печерською лаврою в мініатюрі, адже він багато в чому схожий на найбільший монастир України.