Главная > Все новости > Анонсы > Безпечне навчання з вересня – пріоритет для міста

Безпечне навчання з вересня – пріоритет для міста

Столичні школи готуються до нового навчального року і першого вересня зможуть розпочати навчання очно або у змішаній формі. Про це заявив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Зарано говорити про остаточне рішення та формат 2020-2021 навчального року, поки на державному рівні запроваджено карантинні обмеження. Але школи Києва готові зустріти першого вересня учнів безпосередньо у закладах освіти. Зараз освітяни столиці активно готуються до нового навчального року і планують свою роботу з урахуванням протиепідемічних заходів. Ми розуміємо, що необхідно підготуватися як до дистанційного, так і до традиційного формату навчання. У цьому питанні намагаємося бути гнучкими, але сподіваємося, що новий навчальний рік учні зустрінуть у школах, а не за екранами комп’ютерів та за допомогою телефонів», – розповів Валентин Мондриївський.

Також він запевнив батьків, що всі засоби захисту проти вірусної інфекції для їх дітей закуповуватимуть за міський кошт. У бюджеті Києва достатньо коштів, аби забезпечити усім необхідним освітні заклади столиці.

Джерело