Главная > Все новости > Горячая тема > Біля Макарова окупанти розстріляли родину: серед загиблих — двоє дітей

Біля Макарова окупанти розстріляли родину: серед загиблих — двоє дітей

Скріншот із відео

На автодорозі поблизу селища Гавронщина Бучанського району поліцейські Київщини виявили розстріляний російськими військомими легковий автомобіль. У ньому загинули двоє дітей та три жінки.

Про це повідомила поліція Київської області. 

Розстріляну родину виявили неподалік Макарова. Як з’ясувалося, в середині березня під час наступу окупантів місцеві жителі намагалися евакуюватися, але дорогою їх розстріляли військові рф. 

«На місці загинули двоє дітей, 2-річний хлопчик та 14-річний підліток, а також жінки 30-ти, 50-ти та 70-ти років. Чоловіку, який був за кермом, вдалося вижити. З тяжкими пораненнями водій був госпіталізований», — зазначили правоохоронці.

Зазначається, що виявлена автівка виїхала у складі колони цивільного населення 12 березня, утім потрапила під обстріл. Згодом 13 березня автомобілі знову сформували колону і почали рух. Знайдена під гавронщиною машина їхала останньою, тому більшість пострілів від чергової атаки росіян припала саме на неї. На автівці залишилися отвори від крупнокаліберної зброї, 26 мм і більше, далі цивільних людей розстрілювали з автоматів.