Главная > Все новости > Горячая тема > Битва за Донбас нагадає Другу світову – Кулеба

Битва за Донбас нагадає Другу світову – Кулеба

Битва між Україною та російським агресором за Донбас буде схожа на Другу світову війну, — заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Мені шкода це говорити, але це правда: битва за Донбас нагадає вам Другу світову війну, з великими операціями, маневрами, участю тисяч танків, броньованих машин, літаків, артилерії. Це не буде локальна операція, виходячи з того, що ми бачимо з підготовки Росії до цього. Росія має свій план, ми маємо наш, і результат цієї битви буде вирішено на полі бою», — сказав Кулеба на пресконференції після участі в зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО в Брюсселі.

Міністр підкреслив, що зараз дуже важливо, щоб союзники не говорили Україні, що вони все ще роздумують і їм необхідно дотриматися всіх процедур, що багато проблем мають бути вирішені перед тим, як вони ухвалять рішення.

«Або ви допоможете нам зараз, і я говорю про дні, а не тижні, або ваша допомога прийде надто пізно. Багато людей помруть, багато мирних жителів втратять будинки, багато сіл будуть зруйновані саме тому, що ця допомога прийшла надто пізно», — резюмував Кулеба.

 

#війна #війна в Україні