Главная > Все новости > Анонсы > Благоустрій у Києві: нові огорожі для ям, та зупинки без оголошень

Благоустрій у Києві: нові огорожі для ям, та зупинки без оголошень

Як повідомив в.о. директора Департаменту благоустрою КМДА Тарас Панчій, від завтра Департамент припиняє видавати дозволи на тимчасове порушення благоустрою (розриття), якщо у виконавців робіт немає огороджень місця робіт нового зразка. Часи огороджень аварійних розриттів за допомогою палетів і червоних ганчірок скінчилися!

Нагадаємо, огорожі та спеціальні світловідбивні і освітлювальні сигнальні пристрої були закуплені наприкінці 2018 року в рамках виконання розпорядження КМДА 28.03.2018 №520 «Про деякі питання благоустрою у м.Києві». Відповідно до розпордядження, розриття та будівельні майданчики на дорогах загального користування в місцях проведення будівельних та ремонтних робіт повинні бути огороджені бар’єрами затвердженого архітипу з пластику та попереджувальними сигналами.

У Департаменті благоустрою наголошують, що безпека пішоходів та водіїв, а також нормальне естетичне огородження місць розриттів — це важливі кроки до Європейської столиці.

Крім того, Тарас Панчій розповів, що у столиці посилюється боротьба з забрудненням міста оголошеннями у невстановлених місцях: на стовпах, зупинкових павільйонах, фасадах будинків.

Від часу узаконення Київрадою автодозвону до порушників благоустрою, які розклеюють по місту оголошення та рекламу, стан трохи покращився, — констатує Тарас Панчій. – Зараз ми її кардинально активізуємо разом з контакт-центром 15-51. Було розроблено спеціальну комп’ютерну програму, яку встановили на телефони всім інспекторам з благоустрою. І коли вони бачать оголошення, то заводять номер телефону, зазначеному на ній, у програму, додають фото, й скидають до аналітичного центру нашого Департаменту, де інформація перевіряється (роблять контрольний дзвінок). Потім через контакт-центр 15-51 здійснюється постійний виклик абоненту-порушнику: «Ви порушили правила благоустрою, просимо звернутися до районного відділу благоустрою, щоб усунути недолік». І порушники приходять! Їм вручають припис, протокол, люди йдуть й зривають свої оголошення самотужки. Нині ми активізуємо цю роботу. Також бригади з очистки працюють у кожному районі, в їх полі зору зафарбовування наркографіті, очищення зупинок й фасадів від реклами.


vechirniykiev.com.ua/