Главная > Все новости > Бригада виїхала: киян тестуватимуть на коронавірус удома

Бригада виїхала: киян тестуватимуть на коронавірус удома

У столиці почали працювати мобільні бригади, що тестують киян на COVID-19  вдома. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. 

-На сьогодні такі бригади створені у всіх районах. Багато з них вже встигли здійснити виїзди та зробити аналізи, – проінформував Микола Поворозник.

Спеціальним наказом Департаменту охорони здоров’я визначено, як працюють такі бригади.  Від їхнього складу до забезпечення медиків засобами індивідуального захисту та тестами для експрес-тестування, сумками-холодильниками, комплектами для забору зразків, дезрозчинами та антисептиками, пакетами для утилізації засобів індивідуального захисту тощо.

Проте, наголошую, що такі бригади виїжджають до людини з підозрою на інфікування коронавірусною хворобою винятково за умови визначення такої необхідності лікарем, який спостерігає за станом пацієнта. Це не служба таксі, що за вашою вимогою привезе вам додому медика, який зробить аналіз. Прошу поставитися до цього з розумінням і дотримуватися простого, але абсолютно «робочого» правила: захворіли – залишайтеся вдома та негайно зателефонуйте своєму лікареві, надавши йому можливість подбати про ваше здоров’я! – підсумував Микола Поворозник.

Нагадуємо, що при проявах симптомів захворювання необхідно повідомити свого сімейного лікаря телефоном, бути з ним на зв’язку та дотримуватися його рекомендацій.

У разі повернення з країни, де зареєстровані випадки коронавірусу, необхідно зателефонувати за телефоном: 15-51. Такий дзвінок дасть змогу зафіксувати потенційного носія вірусу, моніторити його стан медичним працівникам та визначити групи ризику розповсюдження вірусу.

Джерело