Главная > Все новости > Горячая тема > Брюс Вілліс завершує акторську кар’єру через проблеми зі здоров’ям

Брюс Вілліс завершує акторську кар’єру через проблеми зі здоров’ям

Фото: hurriyetdailynews.com

Родина зірки Голлівуду Брюса Вілліса оголосила про те, що він завершує акторську кар’єру через розлад мовлення. Заяву про це від імені сім’ї актора у своєму Instagram оприлюднила його колишня дружина Демі Мур.

Вона розповіла, що нещодавно Віллісу діагностували афазію — розлад мовлення, який зазвичай виникає внаслідок ураження кори головного мозку та впливає на когнітивні здібності людини. Через це актор був вимушений відійти від акторської професії. 

«Це — насправді складний час для нашої сім’ї, і ми дуже вдячні за вашу любов, співчуття та підтримку. Ми переживаємо це як єдина міцна сім’я, і хотіли б залучити його шанувальників, тому що знаємо, як багато він значить для вас, як і ви для нього. Як завжди говорить Брюс: «Живи», і разом ми плануємо зайнятись саме цим», — йдеться у спільній родини Вілліса.

        View this post on Instagram                      

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

Брюс Вілліс розпочав акторську кар’єру на початку 1980-х років. Спочатку він кілька років грав в маловідомих столичних театрах і виконувати епізодичні ролі на телебаченні, перш ніж на нього звернули увагу і запросили зніматися в телесеріалі «Детективне агентство «Місячне сяйво», який виходив з 1985 по 1989 рік. А справжньою зіркою кіно Вілліс став після того, як знявся в бойовику «Міцний горішок», який приніс йому світову популярність. Далі були продовження «Міцного горішка», «Кримінальне чтиво», «П’ятий елемент»,  «Армагеддон» та інші фільми.