Главная > Все новости > Горячая тема > Буде скаржитись: міністр культури Ткаченко проти перенесення Євробачення з України

Буде скаржитись: міністр культури Ткаченко проти перенесення Євробачення з України

Фото: Anry Goodzenko

Міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко оскаржить перенесення Євробачення-2023 з України до Великої Британії. Про це він написав у своєму Telegram-каналі. 

За словами Ткаченка, Україна не згодна, що нас поставили перед фактом без обговорень інших варіантів. Він говорить, що проведення Євробачення в Україні — це потужний сигнал підтримки нашої країни від усього світу. Міністр вимагатиме зміни цього рішення, адже вважає, що Україна здатна виконати всі взяті на себе зобов’язання. Український уряд надав у вказані терміни відповіді й гарантії по безпекових нормах. Також Україна надала пропозиції можливих місць проведення пісенного конкурсу.

Заяву про зміну рішення, підписану лідером гурту Kalush (Олегом Псюком), Русланою Лижичко (експереможницею Євробачення), самим Ткаченком та головою правління UA:Суспільне (Миколою Чернотицьким) відправлять до Європейської мовної спілки.