Главная > Все новости > Анонсы > Чекаємо на перший Київський фестиваль фотокниг

Чекаємо на перший Київський фестиваль фотокниг

В лютому в столиці вперше відбудеться Фестиваль фотокниг (художніх фотоальбомів) від видавництв та фотографів Kyiv Photo Book.

  —  Останніми роками в Україні спостерігаємо бум видання фотокниг (художніх фотоальбомів). Не лише видавці випускають фотокниги, а й самі фотографи роблять свої авторські альбоми. Тому зараз спеціалізований фестиваль дуже доречний — аби розвивати цей сегмент фотографічного арт-ринку, зіштовхувати, в хорошому сенсі цього слова, авторів і видавців з поціновувачами та зацікавленими, — розповів організатор фестиваля Дмитро Кракович. —  Фотокниги — хороший засіб донести свої роботи до тих, хто цікавиться мистецтвом, і фотомистецтвом зокрема. Але в книжкових магазинах зовсім невеликий вибір фотокниг, а купівля в Інтернеті менш імовірна, бо важливо потримати таку книгу в руках. На книжкових ярмарках фотокниги губляться в паперовому океані, а на фотоярмарках головне — фотовідбитки великого формату. 

На ярмарку буде можливість погортати фотокниги, купити або оформити замовлення на вподобані видання. Більшість з них доступні тільки онлайн, багато видавництв з інших міст мають одну-дві фотокниги, які не продаються в Києві зовсім. 
Наприклад, з Дніпра буде книга «Дніпропетровська школа фотографії», видана «Артсвіт» в 2015 році. Будуть представлені книги ручної роботи, зроблені авторами в обмеженій кількості примірників, сигнальні екземпляри книг (які готуються до видання та існують в одному екземплярі). Ну і, звичайно, відвідувачі матимуть змогу поспілкуватися з авторами та видавцями.

Фокус освітніх подій, які відбуватимуться під час фестивалю, — фотокниги і на фотомистецтво в цілому. Організатори підкреслюють, що фестиваль — не для фотографів, а для всіх, хто цікавиться мистецтвом, і фотомистецтвом зокрема. Заплановані ще презентації найцікавіших нових книг і проектів книг. І рев’ю проектів книг, де фотографи, які збираються видати авторську фотокнигу, зможуть винести свої ідеї на суд експертів, видавців.

Коли: 9 лютого, з 11.00 до 20.00
Де: Креативна спільнота IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8
Вхід вільний