Главная > Все новости > Горячая тема > Чернігів обстрілюють кожні 15 хвилин. Окупанти скидають на місто бомби до 500 кг, — Чаус

Чернігів обстрілюють кожні 15 хвилин. Окупанти скидають на місто бомби до 500 кг, — Чаус

Фото: Unsplash

Голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус розповів про актуальну ситуацію у Чернігові та ті страшні умови, в яких зараз перебувають містяни. В інтерв’ю виданню Liga.net Чаус розповів, що ворог регулярно скидає на місто 250-500-кілограмові бомби. Фактично Чернігів обстрілюють кожні 15 хвилин.

«Чернігів знаходиться під постійними обстрілами. Гинуть люди. Якщо два-три дні тому я казав про «чернігівську сотню», то я зараз я впевнено можу казати, що ми підходимо до 200 загиблих мирних мешканців у Чернігові«, — пояснив Чаус.

Сьогодні у місті залишаються люди, але вони хаотично ховаються в невідомих для місцевої влади підвалах.

«Проблема в тому, що є відомі нам об’єкти укриття. Але люди від безвиході хаотично ховаються у підвалах. Є місця, де люди за тиждень не бачили їжі. Тому наше головне завдання – ідентифікація всіх місць укриття, щоб у кожне з них доїжджали хоча б вода і харчі», — додав голова ЧОВА.

Чаус пояснив, що сьогодні в місті немає електрики, водо– і теплопостачання. Частково є газ. Голова ЧОВА додав, що через розбомблений міст наразі з міста місцевим виїжджати не дозволяють.