Главная > Все новости > Чому вода у кранах киян має дивний запах

Чому вода у кранах киян має дивний запах

Якщо вода з-під крана має запах хлору, це цілком нормальне явище, що свідчить про те, що вода гарантовано знезаражена і безпечна з протиепідемічної точки зору.

Про це повідомляють у пресслужбі «Київводоканалу».

Запах хлору у воді може бути спричинений тільки вільним хлором, який використовується лише в окремих випадках. При цьому його вміст обмежується і не перевищує чинних норм. Якщо ви відчуваєте запах хлору, просто наберіть воду у ємкість, дайте відстоятися протягом декількох годин, і запах зникне, -йдеться у повідомленні.

Наразі у Київводоканалі знезаражують питну воду зв’язним хлором. Оброблена таким чином вода не має запаху, присмаків та хлорорганічних сполук.

Однак є і інші способи очищення та знезараження води, які використовує Київводоканал.

Зараз майже всі артезіанські водопровідні станції Києва використовують замість хлору — гіпохлорит натрію. Підготовлена там вода не має сторонніх запахів.

— Вже незабаром буде запущено в роботу цех з виробництва діоксиду хлору на Дніпровській водопровідній станції, що дозволить перейти на більш якісний та безпечний спосіб знезараження питної води для третини киян,- зазначають у Київводоканалі.

Джерело