Главная > Все новости > Горячая тема > Coca-Cola, Nestle і ще три компанії продовжують працювати в РФ — Transparency International Ukraine

Coca-Cola, Nestle і ще три компанії продовжують працювати в РФ — Transparency International Ukraine

Українське представництво Transparency International повідомило про, як мінімум, п’ять міжнародних компаній, які продовжують працювати в РФ, незважаючи на російське вторгнення в Україну та атаки на мирне населення. 

Про це повідомили на Facebook-сторінці організації. 

Так, свою роботу в Росії продовжує компанія Nestle, Danone, P&G, Unilever і Coca-Cola.

Зокрема, Nestle не закриває офіси в Росії, хоча й водночас надає гуманітарну допомогу постраждалим від нападу РФ українцям. 

У свою чергу, компанія Danone заявила, що не планує зупиняти свою діяльність в Росії та йти з ринка РФ. 

«Наразі ключові системи, інфраструктура і логістика компанії в Росії працюють в штатному режимі», — цитує компанію видання «Интерфакс». 

Свою роботу на території країни-окупанта продовжує і Coca-Cola — її вже почали блокувати великі торговельні мережі України. 

«P&G, Unilever (…) своїми податками в рф продовжують підтримувати її військову агресію на територіх України», — додали в Transparency International Ukraine.

Організація закликає переходити на офіційні сторінки цих компаній та закликати їх перестати працювати в Росії. Для цього можна використовувати запропоновані шаблони дописів. 

 

#війна в Україні