Главная > Все новости > Горячая тема > Coca-Cola відновлює виробництво своїх напоїв в Україні

Coca-Cola відновлює виробництво своїх напоїв в Україні

Фото: unsplash.com

В селищі Велика Димерка на Київщині відновлює свою роботу український завод виробника напоїв «Кока-кола Беверіджес». Про це в коментарі Forbes розповів директор з корпоративних зв’язків і сталого розвитку компанії Coca-Cola в Україні Андрій Бублик.

За його словами, вже до кінця травня завод має вийти на 100% виробничих потужностей. Зараз там вже налагоджено виробництво напоїв Coca-Cola, Fanta та Sprite. В яких саме об’ємах, в компанії не повідомляють. 

Виробничі лінії заводу не постраждали, проте у березні внаслідок обстрілів була зруйнована електростанція та частково офісна будівля. Інші приміщення та склади постраждали некритично. Проте повноцінно відновити виробництво одразу не вийде через проблеми з постачанням сировини та інших компонентів.

«Навіть якщо лінії не постраждали, то електростанція була знищена і відновлення довоєнного формату потребуватиме багатомільйонних інвестицій», — каже Бублик. 

Поки що напої компанії Coca-Cola продовжують частково імпортувати до України з Чехії та Польщі, щоб задовольнити потреби українського ринку. При цьому Україна вже експортує вироблені напої до Молдови. 

Відзначимо, що до повномасштабної війни на українському заводі Coca-Cola розливали 40 видів безалкогольних напоїв. Окрім фірмових газованих Coca‑Cola, Fanta, Sprite та Schweppes ще виробляли воду, сік, холодний чай та енергетики. Компанія була одним з найбільших експортерів безалкогольних напоїв в Україні.   

Селище Велика Димерка, де знаходиться підприємство, потрапило під російську окупацію, через що завод не працював майже два місяці. В цей період на полиці магазинів постачали залишки напоїв зі складів, а також завозили їх з інших країн. 

Нагадаємо, що на початку повномасштабного російського втогнення в Україну представники Coca-Cola заявили, що компанія залишиться працювати в росії. Через таку позицію українські торговельні мережі оголосили бойкот Coca-Cola та почали прибирати її продукцію з полиць своїх магазинів. Також компанія зазнала критики у соцмережах, після чого все ж оголосила про призупинення свої роботи в росії.