Главная > Все новости > Горячая тема > Демонтаж 100-річної будівлі на Подолі зупинили активісти

Демонтаж 100-річної будівлі на Подолі зупинили активісти

Активісти разом із українськими захисниками призупинили незаконну діяльність забудовників. Зокрема, йдеться про скандальний демонтаж історичної будівлі Поліцейської дільниці 1902 року на Подолі. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив місцевий активіст Дмитро Перов. 

«Сьогодні хлопці, які воюють з москалями на фронті прийшли спитатись, що відбувається в тилу. Місце зустрічі — історична пам’ятка, Поліцейська дільниця 1902 р., яку незаконно почали демонтувати під час війни. Що сказати — діалогу не вийшло», — зазначив Перов. 

За його словами, будівельники хутко зникли, як тільки побачили захисників. Забули навіть про готовий обід.

Зрештою на місце знесення історичної будівлі викликали слідчо-оперативну групу, яка «зафіксувала злочин та відібрала речові докази». 

На жаль, частину будівлі вже знесено, проте частину ще можна врятувати. Тож активісти закликають Генеральну прокуратуру не просто відкрити провадження, а взяти під особистий контроль розслідування щодо знищення історичних пам‘яток під час війни. 

Раніше директор Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк відреагував на зухвалі дії забудовника, прирівнявши їх до мародерства. 
 

 

#війна #війна в Україні