Головна > Всі новини > «Динамо» переграло «АЗ» і вийшло до плей-оф Ліги Чемпіонів

«Динамо» переграло «АЗ» і вийшло до плей-оф Ліги Чемпіонів

Київське «Динамо», з рахунком 2:0, обіграло нідерландський «АЗ» і вийшло до наступного раунду в Лізі Чемпіонів.

Свій матч третього кваліфікаційного раунду біло-сині грали на рідному НСК «Олімпійський», проте на підтримку трибун розраховувати було марно. Через карантинні обмеження, глядачів на трибуни не пускали, тож фактор домашнього поля був практично нівельований. Ба більше, у першому таймі господарями на арені почувалися нідерландські футболісти, які більше володіли м’ячем і створили пару гострих моментів поблизу володінь «Динамо». В одному з епізодів м’яч навіть побував у сітці динамівських воріт, але, на щастя киян, перед вирішальним ударом м’яч вийшов за межі поля. Гості також претендували на призначення пенальті, але рефері не побачив крамоли у діях захисників біло-синьої команди.

А в другому таймі «Динамо» таки продемонструвало, хто в домі господар. Після швидкої атаки, Віталій Буяльський знайшов класною передачею Жерсона Родрігеса, а той пробив воротаря «АЗ» – 1:0. Наприкінці матчу все той же Родрігес допоміг розігнати показову атаку – Кендзьора навісив, голкіпер невпевнено відбив м’яч прямо на голову Миколи Шапаренка, який подвоїв перевагу. Буквально за кілька хвилин гості мали відмінну можливість, щоб скоротити відставання – протягом десяти секунд м’яч двічі влучив у поперечку. Проте фортуна цього вечора була одягнена у біло-голубі кольори. Фінальний свисток зафіксував перемогу 2:0 київського «Динамо», яке у вирішальному матчі за право виходу до групового етапу Ліги Чемпіонів зіграє проти переможця пари «Гент» (Бельгія) – «Рапід» (Австрія).