Главная > Все новости > Активисты района > Дитячій поліклініці №2 клінічної лікарні №9 Подільського району передано реабілітаційне обладнання

Дитячій поліклініці №2 клінічної лікарні №9 Подільського району передано реабілітаційне обладнання

Відповідно до міської цільової програми «Соціальне партнерство» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 28.02.2019 № 165/6821, Всеукраїнська громадська організація «Талановиті діти України» у 2019 році пройшла конкурсний відбір на отримання фінансової підтримки з бюджету м. Києва на реалізацію проєкту «Четвертий Київський благодійний аукціон до Дня Святого Миколая» та отримала 80,0 тис. грн.

26 лютого 2020 року у дитячій поліклініці № 2 клінічної лікарні № 9 Подільського району відбувся урочистий захід, присвячений передачі бальнеологічної ванни та іншого реабілітаційного обладнання, яке було придбано за рахунок благодійних внесків відомих людей, зібраних під час аукціону.

У заході взяли участь працівники поліклініки, представники управління праці та соціального захисту населення Подільської РДА та Всеукраїнської громадської організації «Талановиті діти України».

Джерело