Главная > Все новости > Анонсы > Для Воскресенки та Райдужного зроблять надійне електропостачання

Для Воскресенки та Райдужного зроблять надійне електропостачання

ДТЕК Київські електромережі до кінця року оновить електричні лінії на лівому березі столиці. Завдяки цим роботам, мешканці Воскресенки та Райдужного масиву отримають надійне джерело живлення, що на десятиріччя забезпечить зростаючі потреби у струмі.

За інформацією пресслужби Київських електромереж, роботи з реконструкції триватимуть до кінці 2020 року: оновлять обладнання розподільчого пункту, що знаходиться на вул. Райдужна, 21-а, та замінять кабельну лінію, що живить розподільчий пункт від підстанції «Лівобережна». Замість старої кабельної лінії прокладуть нову з ізоляцією зі зшитого поліетилену, мінімальний строк служби якої становить 30 років.

Особливістю оновленої лінії буде збільшена, у порівнянні зі старою, пропускна здатність. Це, за підрахунками фахівців ДТЕК Київські електромережі, повністю забезпечить зростаючі потреби мешканців Воскресенки та Райдужного масиву в струмі у найближчі роки.

Усі ці роботи, за словами виконуючого обов’язки генерального директора ДТЕК Київські електромережі Денис Бондаря, значно підвищить якість електропостачання мешканців 89 багатоповерхівок та 449 приватних будинків Воскресенки та Райдужного.

Джерело