Главная > Все новости > Горячая тема > Добровольці Тероборони Києва отримають фінансову допомогу від міста

Добровольці Тероборони Києва отримають фінансову допомогу від міста

Фото: АрміяInform

Добровольцям з формувань територіальних громад Києва (тобто, ТРО Києва), що виконують бойові завдання виплачуватиме щомісячну фінансову допомогу. Про це повідомила пресслужба Київради з посиланням на мера міста Віталія Кличка.

Мер відзначив, що Київ зараз живе в умовах воєнного стану. І столиця має забезпечувати належні заходи як для оборони міста, так і для роботи його підприємств та комфорту мешканців.

Ми повинні дбати про наших захисників. Тому одне із сьогоднішніх рішень — про те, що місто надаватиме фінансову допомогу учасникам добровольчих формувань територіальної громади Києва, які виконують бойові завдання

Рішення було прийнято на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. За нього проголосувало 90 депутатів зі 120.

Як заявив один з депутатів Київради Олександр Бродський, рішення було прийнято задля досягнення соціальної справедливості та встановлення додаткової мотивації учасникам добровольчих формувань, що виконують бойові завдання. Таким чином, їм буде надано щомісячну фінансову допомогу за реалізацію поставлених наказів командування.

За його словами, також одноразову фінансову допомогу в розмірі двох заробітних мінімумів (13 тисяч грн) отримають всі учасники добровольчих формувань, що виконували бойові накази з 24 лютого й наразі змінили сферу діяльності. Оскільки, в час війни існує ймовірність повторного ворожого наступу на столицю, на думку депутатів Київради, необхідно підтримувати та розвивати добровольчі та військові сили безпеки та оборони Києва.

Гроші для виплат візьмуть з міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам» для компенсації проїзду для киян пільгових категорій, окільки кошти з неї були використані тільки частково у зв’язку з масовим виїздом киян. Заощаджене фінансування буде перенаправлено на виплати щомісячної безповоротної фінансової допомоги для учасників ТРО.

Також місто запровадило відзнаку Київського міського голови для героїв, які виявили мужність та патріотизм під час широкомасштабної агресії росії.