Главная > Все новости > Дощ, сніг, поривчастий вітер, різке падіння тиску, низька температура

Дощ, сніг, поривчастий вітер, різке падіння тиску, низька температура

7 квітня, в православне Благовіщення, в Україні буде неспокійна погода, прохолодно, в Карпатах до -9 °С вночі.

Активний холодний фронт циклону з Скандинавії продовжує господарювати в Україні, знижуючи температуру повітря в деяких регіонах до мінусових значень. Мокрий сніг та сніг з дощем призведе до ускладнення ситуації на дорогах. Під час опадів можливе посилення поривів вітру. Атмосферний тиск на всій території України, крім високогір’я, буде низьким.

Метеозалежні люди 7 квітня через негоду і зниження тиску можуть відчувати сонливість, головний біль, дратівливість.

Найтепліше на православне Благовіщення буде у південній та східній частині України, але дощ очікується і в цьому регіоні. За прогнозом Синоптика нічна температура на півдні та сході країни +5 …+7 °С, вдень повітря прогріється до +14 °С, у Луганській та Донецькій областях  — до +18 °С.

У західній Україні 7 квітня вночі морозно, 0 …-3 °С. Вдень складна погодна ситуація: сніг, сніг з дощем, налипання мокрого снігу, пориви вітру, температура +4 … +8 °С, переважно хмарно.

У Карпатах на Благовіщення вночі очікується мороз до -9 °С, вдень 1-2 градуси нижче нуля. Пройде невеликий сніг. Сніголавинна ситуація в Івано-Франківській та Львівській областях залишається небезпечною через снігопади.

У Буковелі 7 квітня справжня зимова погода: температура -7…-1 °С, сніг, часом слабкий вітер змінних напрямків.

У північній та центральній частині країни вдень від 4 до 9 градусів тепла, невеликий дощ, який може переходити у мокрий сніг, вітер слабкий до помірного. Нічна температура від 1 до 3 градусів тепла.

У Києві на Благовіщення хмарно, протягом дня періодично підсипатиме снігом, який час від часу може переходити у холодний дощ. Температура повітря від +2 °С вночі до +6 °С вдень.

Запам’ятаємо народну прикмету: «Яка погода на Благовіщення, таким буде погода на Великдень».

Дождь, снег, порывистый ветер, резкое падение давления, снижение температуры

7 апреля, в православное Благовещенье, в Украине будет неспокойная погода, довольно холодно, в Карпатах до -9 °С ночью.

Активный холодный фронт циклона из Скандинавии продолжает хозяйничать в Украине, снижая температуру воздуха в некоторых регионах до минусовых значений. Мокрый снег и снег с дождем в эти дни усложнит движение на дорогах. Во время осадков есть вероятность усиления порывов ветра. Атмосферное давление на всей территории Украины, кроме высокогорья, будет низким.

7 апреля метеозависимые люди из-за непогоды и снижения давления могут чувствовать сонливость, головную боль, раздражительность.

Теплее всего на православное Благовещенье будет на юге и востоке Украины, но дождь ожидается и в этом регионе. По прогнозу Синоптика ночная температура в южной и восточной части страны  +5…+7 °С, днем воздух прогреется до +14 °С, в Луганской и Донецкой областях до +18 °С.

В западной Украине 7 апреля ночью очень холодно, 0…-3. Днем — сложная погодная ситуация: снег, снег с дождем, налипание мокрого снега, порывы ветра, температура +4…+8 °С при переменной облачности.

В Карпатах на Благовещенье ночью ожидается мороз до -9 °С, днем 1-2 градуса ниже нуля. Пройдет мелкий снег. Снеголавинная ситуация в Ивано-Франковской и Львовской областях остается опасной из-за снегопадов.

В Буковеле 7 апреля по-настоящему зимняя погода: температура -1…-7, снег, слабый ветер переменных направлений.

В северной и центральной части страны днем от 4 до 9 градусов тепла, мелкий дождь, переходящий в дождь со снегом, ветер слабый до умеренного. Ночная температура от 1 до 3 градусов тепла.

В Киеве на Благовещенье пасмурно, в течение дня будет идти мелкий снег, переходящий в холодный дождь. Температура воздуха от +2 °С ночью до +6 °С днем.

Запомним народную примету о погоде на Благовещенье: «Какая погода на Благовещенье, такой и будет погода на Пасху».