Главная > Все новости > Горячая тема > Джим Керрі заявив, що завершує акторську кар’єру. Але це не точно

Джим Керрі заявив, що завершує акторську кар’єру. Але це не точно

Фото: скріншот інтерв’ю Джима Керрі

Голлівудський актор Джим Керрі заявив про можливе завершення своєї сорокарічної кар’єри. Про це актор розповів у інтерв’ю Access Hollywood, яке він дав на підтримку фільму «Їжак Сонік 2», де грає головного злодія Доктора Роботника.

Під час інтерв’ю актор напівжартома сказав, що «відходить на пенсію», а потім додав, що ставитися до цього досить серйозно. Проте Керрі допускає, що він ще може знятися в якомусь фільмі, якщо йому дуже сподобається сценарій.

«Це залежить від того, чи принесуть янголи якийсь сценарій, написаний золотими чорнилами, який підкаже мені, що люди мають це побачити. І тоді я міг би продовжити шлях. Але зараз я беру перерву», — сказав Керрі.

Він додав, що дуже задоволений своїм спокійним життям, насолоджується малюванням на полотні та на полотні та духовним життям.

«Мені здається, що це — те, що ви ніколи не почуєте від жодної іншої знаменитості до кінця часів. Я маю достатньо. Я зробив достатньо. Мені достатньо», — сказав актор.

Наразі Керрі не має планів щодо участі в якихось кінопроєктах. Поки що «Їжак Сонік 2», що зараз виходить у світовий кінопрокат, є його останньою акторською роботою. Також він разом з іншими акторами візьме участь у проєкті Netflix, присвяченому американському комедіанту Бобу Сагету, що пішов з життя у січні цього року.  

Джим Керрі розпочав свою акторську кар’єру на початку 1980-х. Популярність він здобув після головної ролі у фантастичній комедії «Маска» 1994 року. Того ж року вийшли фільми «Тупий і ще тупіший», «Ейс Вентура», «Бетмен назавжди», а далі були «Шоу Трумена», «Брюс Всемогутній»,  «Вічне сяйво чистого розуму» та інші зіркові ролі.