Главная > Все новости > Горячая тема > Фонд «Здоров’я українського народу» почав збір коштів для лікарень

Фонд «Здоров’я українського народу» почав збір коштів для лікарень

Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я українського народу» ініціював створення «Коаліції неприбуткових організацій, які працюють з медичними та гуманітарними вантажами» та оголосив про збір коштів для забезпечення лікарень медикаментами, виробами медичного призначення та витратними матеріалами.

Створення коаліції дозволить впровадити єдині стандарти та процедури роботи з гуманітарними медичними вантажами, а також забезпечити їхнє збереження та прозору цільову доставку. 

У фонді кажуть, що з кожним днем зростає кількість переміщених осіб та збільшується навантаження на певні заклади охорони здоров’я, тому благодійна допомога має бути грамотно розподілена та вчасно доставлена до кінцевих бенефіціарів. Сум, які вдалося акумулювати на рахунках «ЗУН» для закупівлі ліків та медичного обладнання, стає недостатньо, тому фонд оголосив про збір коштів.   

«На жаль, поранених щодня стає більше. Для їхнього порятунку потрібні критично-важливі, а іноді й специфічні ліки, витратні матеріали та устаткування для проведення сотень операцій. Окремими пунктами витрат фонду «ЗУН» є логістика, яку ми оплачуємо не тільки для своїх потреб, але і для інших фондів як за кордоном, так і в межах України, закупівля пального, оренда складських приміщень тощо. Загалом, аби сьогодні одну міську лікарню забезпечити всім необхідним, на декілька тижнів чи місяць, потрібно зібрати близько 15 млн грн. Тож фонд, як ніколи раніше, потребує фінансової допомоги з боку небайдужих громадян та представників бізнесу», — каже президент «ЗУН» Сергій Сошинський.  

На сайті фонду можна знайти повну інформацію щодо роботи організації під час війни, а також реквізити для пожертв. Кошти приймають у гривнях, доларах, євро та криптовалюті.