Главная > Все новости > Горячая тема > Hospitality Help: українським біженям пропонують безкоштовно пожити в готелях

Hospitality Help: українським біженям пропонують безкоштовно пожити в готелях

Фото: unsplash.com

Ініціатива Hospitality Help надає безкоштовні номери в готелях для українців, що вимушені були тікати від війни до інших країн.

Наразі до ініціативи приєдналися 392 готелів у 42 країнах світу, переважно — у Європі. Серед них — такі великі мережі як Hilton, Radisson, Accor, IHG тощо.

За умовами, одна людина чи родина може отримати безкоштовне бронювання кімнати на п’ять ночей в будь-якому з готелів, що приєдналися до ініціативи, якщо там є вільні місця. Протягом свого перебування у готелі українці можуть розраховувати на цілодобову підтримку.

Щоб подати заявку на розміщення у готелі, треба перейти на сайт Hospitality Helps та натиснути кнопку «Мені потрібна кімната». Далі відкриється форма заявки, яку треба заповнити. Розгляд триває близько 40 хвилин. Після її схвалення на вказану електронну адресу прийде лист з підтвердженням. Після цього заявник може увійти в систему та перевірити наявні кімнати в готелях різних міст Європи, а також забронювати собі кімнату.

Після підтвердження бронювання заявник отримає автоматичне сповіщення на свою електронну адресу. Цей лист треба буде пред’явити разом з українським паспортом або посвідченням особи (або підтвердженням місця проживання або статусу біженця в Україні) після прибуття в готель.