Главная > Все новости > Анонсы > Киянам повернуть гроші, які вони помилково сплатили у лютому на рахунок ДТЕК «Київські електромережі»

Киянам повернуть гроші, які вони помилково сплатили у лютому на рахунок ДТЕК «Київські електромережі»

Гроші повернуть на особистий кабінет споживача

Киянам автоматично повернуть гроші, які вони випадково у лютому сплатили на рахунок ДТЕК «Київські електромережі». Про це повідомляє прес-служба ДТЕК «Київські електромережі». 

У повідомленні зазначається, що гроші повернуть автоматично протягом місяця на особисті рахунки клієнтів. Клієнтам не потрібно оформлювати для цього будь-які додаткові документи, писати заяви, дзвонити або особисто приходити до центрів обслуговування клієнтів. Процес триватиме до кінця лютого.

Перевірити, чи була оплата помилковою і коли повернуть гроші, можна так:

— якщо клієнт правильно сплатив за спожиту електроенергію в січні 2019 року за електроенергію і не має боргу за 2018 рік перед ДТЕК «Київські електромережі», то:

  • в особистому кабінеті ДТЕК «Київські електромережі» відображається поточна заборгованість 0 грн та історія платежів за попередні роки;
  • в особистому кабінеті ТОВ «Київські енергетичні послуги» відображається сума оплати за спожиту електроенергію за січень 2019 року. 

— якщо клієнт помилково сплатив за спожиту електроенергію у січні 2019 (станом на 01.02.2019 р.), то:

  • в особистому кабінеті ДТЕК «Київські електромережі» відображається переплата (наприклад, -230 грн) та історія платежів за попередні роки;
  • в особистому кабінеті ТОВ «Київські енергетичні послуги» ці кошти (переплата) будуть відображені 1 березня 2019 р. 

Якщо клієнт знову помилково сплатить за спожиту електроенергію у лютому ДТЕК «Київські електромережі», то ці кошти будуть автоматично перераховані постачальнику до 31 березня 2019 р., і з 1 квітня будуть відображатися в Особистому кабінеті споживача ТОВ «Київські енергетичні послуги». 

ДТЕК «Київські електромережі» з 1 січня 2019 року є оператором системи розподілу, який відповідає за технічний стан електромереж, якість і надійність енергопостачання. При наявності боргів за електроенергію, спожиту до 31 грудня 2018 р., їх потрібно сплатити на розрахунковий рахунок саме ДТЕК «Київські електромережі». Платежі за електроенергію, спожиту після 1 січня 2019 року, – постачальнику універсальної послуги ТОВ «Київські енергетичні  послуги». При наявності заборгованості за 2018 р. енергокомпанія має право обмежити електропостачання боржнику.

ua.112.ua