Главная > Все новости > Анонсы > Киянам повернуть гроші, які вони помилково сплатили у лютому на рахунок ДТЕК «Київські електромережі»

Киянам повернуть гроші, які вони помилково сплатили у лютому на рахунок ДТЕК «Київські електромережі»

Гроші повернуть на особистий кабінет споживача

Киянам автоматично повернуть гроші, які вони випадково у лютому сплатили на рахунок ДТЕК «Київські електромережі». Про це повідомляє прес-служба ДТЕК «Київські електромережі». 

У повідомленні зазначається, що гроші повернуть автоматично протягом місяця на особисті рахунки клієнтів. Клієнтам не потрібно оформлювати для цього будь-які додаткові документи, писати заяви, дзвонити або особисто приходити до центрів обслуговування клієнтів. Процес триватиме до кінця лютого.

Перевірити, чи була оплата помилковою і коли повернуть гроші, можна так:

— якщо клієнт правильно сплатив за спожиту електроенергію в січні 2019 року за електроенергію і не має боргу за 2018 рік перед ДТЕК «Київські електромережі», то:

  • в особистому кабінеті ДТЕК «Київські електромережі» відображається поточна заборгованість 0 грн та історія платежів за попередні роки;
  • в особистому кабінеті ТОВ «Київські енергетичні послуги» відображається сума оплати за спожиту електроенергію за січень 2019 року. 

— якщо клієнт помилково сплатив за спожиту електроенергію у січні 2019 (станом на 01.02.2019 р.), то:

  • в особистому кабінеті ДТЕК «Київські електромережі» відображається переплата (наприклад, -230 грн) та історія платежів за попередні роки;
  • в особистому кабінеті ТОВ «Київські енергетичні послуги» ці кошти (переплата) будуть відображені 1 березня 2019 р. 

Якщо клієнт знову помилково сплатить за спожиту електроенергію у лютому ДТЕК «Київські електромережі», то ці кошти будуть автоматично перераховані постачальнику до 31 березня 2019 р., і з 1 квітня будуть відображатися в Особистому кабінеті споживача ТОВ «Київські енергетичні послуги». 

ДТЕК «Київські електромережі» з 1 січня 2019 року є оператором системи розподілу, який відповідає за технічний стан електромереж, якість і надійність енергопостачання. При наявності боргів за електроенергію, спожиту до 31 грудня 2018 р., їх потрібно сплатити на розрахунковий рахунок саме ДТЕК «Київські електромережі». Платежі за електроенергію, спожиту після 1 січня 2019 року, – постачальнику універсальної послуги ТОВ «Київські енергетичні  послуги». При наявності заборгованості за 2018 р. енергокомпанія має право обмежити електропостачання боржнику.

ua.112.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *