Главная > Все новости > Горячая тема > Кияни проти новорічної ялинки: за добу петиція набрала максимум підписів

Кияни проти новорічної ялинки: за добу петиція набрала максимум підписів

Петиція про недоцільність встановлення в Києві ялинки під час воєнного стану набрала 6000 голосів — цього достатньо, щоб прохання розглянули. 

Жителі столиці вважають, що під час війни недоречні масштабні новорічні святкування, у тому числі встановлення головної ялинки. Кошти, які на це планували виділити, краще спрямувати на допомогу військовим чи біженцям.

Розумію, що свято має бути, але нехай воно буде у кожного вдома, а ми як свідомі мешканці столиці водночас можемо в цьому році обійтися без встановлення головної ялинки Країни. Адже наразі головне свято на яке очікує кожен українець — це День Перемоги.

Нагадаємо, нещодавно мер Києва Віталій Кличко розповів про плани столиці  щодо новорічних святкувань цього року. Він зазначив, що жодних масових гулянь не буде, проте ялинку таки можуть встановити. Його слова підтвердив організатор святкувань на Софіївській площі Ігор Добруцький, який заявив, що міська влада вже дала розпорядження про підготовку та показав ескіз одного з варіантів ялинки.