Главная > Все новости > Горячая тема > «Київ незламний»: триває фотоконкурс на підтримку переселенців

«Київ незламний»: триває фотоконкурс на підтримку переселенців

Фото: facebook.com/photoUkraine

В Києві продовжується фотоконкурс #Київ_незламний на підтримку постраждалих від російського вторгнення вимушених переселенців та захисників, які боронять нашу країну. Про це повідомили в Управлінні туризмом та промоцій КМДА.

Конкурс проходить у Facebook та триватиме до 8 липня включно. Після його завершення оберуть переможців, які отримають подарунки. 

В Управлінні туризмом та промоцій зазначили, що після початку повномасштабного вторгнення окупантів Київ став прихистком для великої кількості людей з різних регіонів. Для підтримки цих людей та тих, хто залишився на тимчасово окупованих територіях, і вирішили провести фотоконкурс.

Учасник робить фото КиєваВид на монумент Незалежності (фото одного з учасників)Фото одного з учасників з видом на Батьківщину-МатиБатьківщина-Мати (фото одного з учасників)Воздвиженка (фото одного з учасників)Вулиця Києва (Фото одного з учасників)Вулиця Києва (Фото одного з учасників)Вулиця Києва (Фото одного з учасників)Зображення будівлі (Фото одного з учасників)Мурал кита (Фото одного з учасників)

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, потрібно:

  • Опублікувати фото свого рідного міста й улюбленого місця в Києві з хештегом «Київ»;
  • Зробити репост їх поста до себе на сторінку у відкритому доступі;
  • Та підписатись на сторінку їх керівництва.

По завершенню конкурсу будуть відібрані найкращі фотографії з них випадковим чином оберуть переможців. Вони отримають призи: повербанк «Київ», сувенірний набір «Київ», який включає в себе тарілку й чашку та фірмову футболку KYIV.