Главная > Все новости > Київ системно відстоює інтереси громади, успішно повертаючи об’єкти до комунальної власності – Володимир Слончак

Київ системно відстоює інтереси громади, успішно повертаючи об’єкти до комунальної власності – Володимир Слончак

За результатами діяльності Департаменту комунальної власності у 2018 році отримано рішень судів про повернення об’єктів до комунальної власності Києва у 32 справах. Спільно з прокуратурою Києва міська влада вживає всіх заходів, аби захистити інтереси громади, – повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації із самоврядних повноважень Володимир Слончак.

«Столиця має сильних професіоналів, які буквально відвойовують у судах повернення до комунальної власності об’єктів, які належать місту, але через шахрайські методи вибули з неї. Зокрема, на сьогодні здійснено фактичне виконання таких рішень на площу майже 11 тисяч кв. м. Ми вдячні за тісну співпрацю прокуратурі міста Києва і її керівництву, які, розуміючи важливість даних процесів, систематично відстоюють інтереси громади столиці», – зазначив Володимир Слончак.

Серед низки справ щодо повернення об’єктів до комунальної власності територіальної громади м. Києва, які перебувають у провадженні юридичного управління, заступник голови КМДА також підкреслив ті справи, які мають соціальний аспект. Зокрема, Департаментом у судовому порядку забезпечується повернення до комунальної власності територіальної громади м. Києва гуртожитку за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 12.

Крім того, Департамент у судовому порядку забезпечує передачу в комунальну власність гуртожитку територіальної громади м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Миру, 19-А.