Главная > Все новости > Горячая тема > Київська опера на Подолі влаштує великий концерт до свого 40-річчя

Київська опера на Подолі влаштує великий концерт до свого 40-річчя

Фото: facebook.com/KyivOperaTheatre

В Київському театрі опери і балету на Подолі відбудеться гала-концерт «З театром у серці», присвячений 40-річчу опери. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

Концерт буде проходити в цю суботу, 18 червня. В ньому візьмуть участь симфонічний оркестр, хор театру, артисти балету, солісти Київської опери та запрошені артисти: Дар’я Литовченко, Дмитро Іванченко, Юрій Годо та скрипаль Дмитро Ткаченко.

В КМДА кажуть, що за 40 років роботи Київська опера зазнала значних змін — дитячо-юнацький формат театру трансформувався в культурний заклад для всіх категорій глядачів. У 2019 році в театрі капітально відремонтували глядацьку залу та провели повний ребрендинг закладу. Київська опера кожного сезону презентує прем’єри: класичні опери та балети, мюзикли українських композиторів, бродвейські постановки та авторські проєкти.

Від початку повномасштабного російського вторгнення українські театри частково призупинили свою діяльність. Київська опера повноцінно відновила роботу лише у червні. Там облаштували нову сцену-укриття, яка дозволяє проводити вистави та концертні програми навіть під час повітряної тривоги. Війна внесла значні корективи й у план відзначення 40-річчя театру, але святкову програму вирішили все ж не скасовувати повністю.