Главная > Все новости > Горячая тема > Київське метро частково не працювало через обстріли: тепер рух відновили

Київське метро частково не працювало через обстріли: тепер рух відновили

Київське метро відновило роботу у звичайному режимі після тривалої повітряної тривоги та чергової російської ракетної атаки на столицю. Про це повідомив мер Віталій Кличко.

Він розповів, що червоною лінією поїзди метро курсували на відрізку між станціями «Академмістечко» та «Арсенальна». Але, через скупчення людей на станціях, які працюють як укриття під час повітряних тривог, висадка пасажирів не здійснювалась далі «Політехнічного інституту».

На зеленцій гілці поїзди курсували на двох відрізках: від станції «Сирець» до «Дружби народів» та від «Осокорків» до «Червоного хутора». Синя лінія метро, яка повністю знаходиться під землею, працювала у звичайному режимі.

Зараз метрополітен поступово відновлює рух у звичайному режимі. На деяких підземних стаціях, де скупчилося багато людей, висадку пасажирів відновлюють поступово. 

Нагадаємо, у вівторок, 15 листопада, відбулася чергова ракетна атака ворога на Україну. У Києві пролунали вибухи, є влучання у житлові будинки у Печерському районі. Через обстріли у Києві та Київській області запровадили екстрені відключення електроенергії. Без світла залишилась приблизна половина мешканців столиці.