Главная > Все новости > Київські музеї запрошують на день селфі та дарують призи за фото

Київські музеї запрошують на день селфі та дарують призи за фото

15 січня – Міжнародний день музейного селфі. Відвідувачів запрошують приходити у музеї, робити селфі з улюбленими експонатами, викладати у мережі з хештегами і отримувати приємні призи та подарунки. Завтра флешмоб проходитиме у багатьох столичних музеях. 

Зроби selfie в музеї і виграй квитки в театр!

15 січня о 12:00, 14:00 і 16:00 приходьте на унікальну тематичну екскурсію, присвячену автопортрету як першому селфі в історії людства.
Зробіть 15 січня selfie у NAMU, й авторам двох найоригінальніших світлин подарують два квитки на вистави «Погані дороги» (17 січня) та «Сімейний альбом / Album di famiglia» (24 січня) одного з найдинамічніших та найцікавіших з українських театрів – Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Умови: 
— прийти до NAMU;
— зробити селфі з улюбленим експонатом;
— запостити фото у соцмережах (Facebook, Instagram);
— додати хештеги #NAMUselfie #MuseumSelfieDay і #тримайсясвогоберега;
— у дописі тегнути друга, з яким хочеш відвідати виставу;
— вподобати сторінку музею.

До речі, 15 січня – середа, а це означає, що студенти та школярі приходять безкоштовно (за наявності учнівського, студентського квитка). 
Переможця оголосять наступного дня – 16.01!

День музейного селфі в НМІУ

Упродовж 15–19 січня відвідайте експозицію НМІУ, зробіть оригінальне фото на тлі улюбленого експоната в улюбленій залі та викладіть його на власній сторінці у Facebook чи Instagram.
Обов`язково позначте свою світлину хештегом #MuseumSelfie та тегніть сторінку музею.
Три найкращі фото оберуть й опублікують три найкращі фото. А 20 січня о 17:00 оголосять переможців, які отримають у подарунок брендовані блокноти та комплекти закладок з експонатами музею.

Безкоштовна фотосесія

У Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України ця послуга доступна щодня в селфі-салоні «Маскарад» у зручний для Вас час протягом січня.
Оригінальні костюми, елементи декорацій, реквізит, фото сцен феєричних вистав дозволять вам відчути атмосферу іншого боку театральної завіси та залишити фото на згадку про те, як ви спробували себе у різних ролях, про які мріяли або навіть не уявляли в реальному житті.
А до святкування дня музейного селфі ми даруємо відвідувачам професійну фотосесію!

Будь-ласка, зареєструйтеся на безкоштовну фотосесію 15.01.2020 року, зателефонувавши за номером:
+380973331088 або +380633692848.

MuseumSelfieDay з Річковою Брамою Києва!

У цьому археологічному антимузеї ви матимете змогу побачити дерев’яну планувальну структуру Подолу від 11 до 17 століття!
І, звісно, не забудьте зробити круте селфі, адже за найкращі фото будуть подарунки! Подарунків, як і селфі-переможців буде три. Умови прості:
1) ви робите селфі в музеї;
2) викладаєте його в Instagram або Facebook;
3) тегаєте Історико-культурний центр «Річкова Брама тисячолітнього Києва».
Переможців обиратимуть самі за найоригінальніший підхід до цього дня!

Екскурсії, на яких ви зможете зробити селфі: о 17:30, о 18:30, о 19:30. 
Усі екскурсії безкоштовні. З організаційних питань звертатися:
+380959116230 – Тетяна.
+380965718097 – Ольга.

Museum Selfie Day 2020 в Музеї Тичини

Приходьте до Музею Тичини у рамках Дня Музейного Селфі. Цього дня ви зможете не лише оглянути меморіальну експозицію, але й зробити фото із експонатом, який найбільш припав до душі. Свої світлини викладайте з хештегами #MuseumSelfieDay та #museum_tychyna, щоб українські музеї побачило якомога більше людей.

Museum Selfie Day в Кам’яниці київського війта

Ви плануєте цікаво, пізнавально, весело та продуктивно провести Міжнародний день музейного селфі? Музей «Кам’яниця київського війта» може Вам у цьому допомогти. Щоб досягнути мети, Вам потрібно:
— прийти за адресою вул. Костянтинівська, 6/8;
— переглянути експозицію та постійно діючу виставку;
— сфотографуватися з експонатом, який Вам найбільше сподобався;
— викласти фото на сторінку у Facebook та тегнути Музей «Кам’яниця київського війта».

День відкритих дверей у Музеї Ханенків

Цього року пропонують особливу увагу звернути на нові експонати. В експозиції небачене оновлення: з’явилася поліхромна скульптура 15-16 століть, оновилася колекція західноєвропейської порцеляни та японської ксилографії.
Шукайте себе у мистецтві та мистецтво у собі! Викладайте світлини з хештегами #MuseumSelfieDay та #KhanenkoMuseum, щоб якомога більше людей побачило українські музеї.
Найкреативніших популяризаторів запросять на будь-яку подію, що припаде вам до душі та подаруємо новенькі значки з логотипом.

День селфі в музеї

Київська картинна галерея пропонує такі умови:
— найголовніше — зважтеся на веселощі;
— придбайте вхідний квиток до музею (дорослі — 80 грн, студенти — 30 грн, учні, пенсіонери — 25 грн);
— огляньте експозицію;
— сфотографуйте себе (на телефон без спалаху — зйомка безкоштовна) на тлі експонату, який найбільше сподобався;
— викладайте фото у Facebook і/або в Instagram з хештегами #MuseumSelfieDay та #KNAGMuseum з відміткою Нацiональний музей «Київська картинна галерея» (@knag_museum);
— збирайте заслужені лайки.

Автор світлини з найбільшою кількістю вподобань отримає можливість безкоштовного відвідування лекції «Київські адреси М. О. Врубеля», що відбудеться 26 січня о 13:00 (вул. Терещенківська, 9).

День селфі в Мистецькому Арсеналі

Зробіть селфі в українському народному вбранні разом із героями та героїнями фотографій мисткині.
Викладайте свої фото в коментарях до цього допису, і вже в п’ятницю за допомогою сервісу random.org оберуть трьох майбутніх власників подарунків від Мистецького арсеналу.
15 січня − Міжнародний день селфі в музеї, однак пропонують розтягнути задоволення на два дні! Адже
16 січня − День вільного відвідування у Мистецькому арсеналі
До участі в конкурсі приймаємо усі ваші селфі, зроблені протягом 15-16 січня на виставках «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації» та «СПЕЦВАНТАЖ! Історії повернення українських культурних цінностей».

День музейного селфі 2020 у НВІМУ

15 січня вхід до Національного військово-історичного музею України буде вільним, за умови того, що гості зроблять у музеї селфі та викладуть її у твіттері, інстаграмі чи фейсбуці (тут можна затегати сторінку музею) з тегами #MuseumSelfie та #НВІМУ. Серед опублікованих селфі наша команда обере два, які найбільше сподобаються і підготує для їх авторів призи! 
Також у вас буде можливість об 11.30, 14.00 чи 16.00 відвідати майстер-клас, що присвячений озброєнню доби Першої світової війни та матимете унікальну можливість сфотографуватись з бойовою зброєю сторічної давнини та дізнатись більше про представлені зразки від нашого співробітника!

Єдині дві умови участі у флешмобі:
1. Фото мають робитись без спалаху;
2. Селфі не повинні служити засобом політичної агітації та пропагувати протиборство.

День селфі в музеї!

Якщо  експозиції природничого музею надихнули Вас на оригінальні селфі, публікуйте їх 15 січня. 
Головне! Не забудьте додати до фото хештеги музею #ннпм або #науково_природничий  та хештеги флешмобу  #MuseumSelfie або #MuseumSelfieDay .
Найоригінальніші світлини з Національного науково-природничого музею (ННПМ) опублікують на сторінці!

Museum Selfie Day в Софії Київській

Завітайте до одного з музеїв заповідника, сфотографуйтеся на фоні чи всередині улюбленої пам’ятки заповідника та опублікуйте селфі у Facebook / Instagram із хештегами #MuseumSelfie та #SelfieSophiaKyiv.
Найяскравіші фото розмістять на сторінках у соцмережах.

День селфі у Музеї історії Києва

Для участі у флешмобі необхідно: 
— завітати до музею історії міста Києва;
— оглянути експозицію;
— зробити селфі з експонатом, який найбільше припав Вам до душі.
15 січня селфі відзначатимуть за номінаціями: автор селфі з рекордною кількістю лайків, автор найдотепнішого підпису до фото або коментаря, автор селфі з найбільшою кількістю поширень. Переможців у номінаціях чекають призи.

Джерело