Главная > Все новости > Горячая тема > Кличко показав, як виглядатиме паркінг, пішохідний міст та зелена зона на Оболоні: відео

Кличко показав, як виглядатиме паркінг, пішохідний міст та зелена зона на Оболоні: відео

Мер Києва Віталій Кличко показав відеоконцепцію майбутньої рекреаційної зони на Оболонському острові з дворівневим паркінгом на вулиці Прирічній та мостом-хвилею. 

«Хочу продемонструвати, як все виглядатиме. Аби не було маніпуляцій, які намагаються створювати деякі політичні «діячі», — йдеться у дописі Кличка. міст, який з’єднає парк «Наталку» та рекреаційну зону, відкривається зона відпочину з дитячими та спортивними майданчиками, футбольними та баскетбольними полями та місцями для прогулянок.

Також видно, як виглядатиме наземно-підземний паркінг, якій планують збудувати на вулиці Прирічній: наземна частина не дуже висока, вона відведена саме для паркінгу, у підземній частині створять спеціальні зали для розміщення людей, які спускатимуть у паркінг під час сигналу повітряної тривоги. Також на підземних поверхах паркуватимуться автівки.

https://t.me/vitaliy_klitschko/1971

Мер столиці підкреслив що «краще один раз побачити, ніж сто разів почути байки маніпуляторів». 

Нагадаємо, що жителі Оболонського району та інші кияни категорично виступають проти будівництва нового паркінгу на Прирічній. На місці, де планують його облаштувати, активісти проведуть толоку та висадять нові дерева.