Главная > Все новости > Горячая тема > Колишній мер Ізюма та місцеві депутати співпрацюють з окупантом: здають позиції ЗСУ та активістів

Колишній мер Ізюма та місцеві депутати співпрацюють з окупантом: здають позиції ЗСУ та активістів

Мер міста Ізюм на Харківщині, який обстрілюють окупанти, звернувся до правоохоронних органів із закликом покарати колаборантів, які співпрацюють з росією. У відеозверненні Валерій Харченко заявив, що на бік ворога перейшли екс-мер міста Олександр Божков, депутати Анатолій Фомичевський і Юрій Козлов та колишній працівник поліції Владислав Соколов.

«Вони надають ворогам інформацію про розташування військ ЗСУ, про місцевих активістів, підприємців, військовослужбовців територіальної оборони та членів їхніх сімей. Збирають персональні дані людей, які залишилися в місті, під виглядом видачі «гуманітарної допомоги», — зазначив мер Ізюма.

За його словами, колаборанти розповсюджують інформацію про нібито здачу Києва, Харкова та Ізюма. Місцевим, які залишилися без зв’язку, пропонують співпрацювати з окупантами.

«Дії Анатолія Фомичевського, Юрія Козлова, Владислава Соколова та Олександра Божкова без сумніву є державною зрадою і ці зрадники понесуть відповідальність за свої дії згідно з законами воєнного часу», — сказав Марченко.

 

Шановні ізюмчани! Вже більше двох тижнів Ізюм знаходиться в блокаді, а Північна частина міста окупована російськими…

Posted by Max Strel on Friday, March 25, 2022

Нагадаємо, що за колабораціонізм в Україні відтепер передбачено до 10 до 12 років ув’язнення.

#війна в Україні #Ізюм