Главная > Все новости > Горячая тема > Курси домедичної допомоги від КМДА: як записатися

Курси домедичної допомоги від КМДА: як записатися

У Києві продовжуються тренінги, де вчать надавати домедичну допомогу цивільним громадянам. Станом на сьогодні курси пройшли вже 1400 жителів столиці й запис усіх охочих на навчання все ще триває. Про це повідомив пресцентр КМДА з посиланням на першого заступника голови установи Миколу Поворозника.

Він закликав приходити на тренінги, адже набуті на них вміння можуть врятувати чиєсь життя як під час війни, так і в мирний час.

На тренінгах навчитися надавати домедичну допомогу може кожен охочий. Актуальності вони не втрачають! Адже сьогодні, в умовах війни та постійних обстрілів, володіючи навичками здобутими на тренінгах, ви зможете без остраху надати першу допомогу людині, а можливо і врятувати життя. Звичайно, що знання можуть стати у нагоді й в мирний час, ситуації бувають різними. Тому закликаю: приходьте на тренінги! За короткий час ви зможете здобути важливі для життя знання

Самі заняття організовані Департаментом охорони здоров’я, а навчання проводять фахівці комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва».

Графік занять: понеділок — п’ятниця, з 9:00.

Тривалість курсу: шість годин.

Адреса: місто Київ, вул. О. Тихого, 89

Як записатися:

  • Телефон — (044) 456-22-84 (запис із 09:00–14:00)
  • Сторінка в Facebook — https://www.facebook.com/ntv.kiev

Курси з домедичної допомоги в КиєвіКурси з домедичної допомоги в КиєвіКурси з домедичної допомоги в КиєвіКурси з домедичної допомоги в Києві