Головна > Всі новини > Гаряча тема > Київрада заборонила знесення історичних будівель старше 100 років

Київрада заборонила знесення історичних будівель старше 100 років

Сьогодні, 1 квітня, Київрада заборонила знесення будівель у Києві, яким понад 100 років.

Про це повідомив активіст Дмитро Перов. 

За відповідне рішення проголосувало 69 з 77 депутатів міської ради. За слова Перова, воно встановлює жорсткі санкції за руйнування або перебудову цінної історичної забудови столиці.

У разі зруйнування садиби або іншого будинку, старше 100 років, власник зобов’язаний відбудувати об’єкт з тих же матеріалів протягом 2 років. У разі невиконання з ним розірвуть договір оренди землі, а будівлю повернуть у власність громади.

UPD Це виявився першоквітневий жарт активіста.

“Ось так ми і живемо із року в рік, коли здорові ініціативи радше просто — жарт. Бо політичної волі їх втілювати — у влади поки нема. Попри підтримку більшості киян”, — зазначив Перов.

Нагадаємо, що Міністерство культури та стратегічних комунікацій має намір внести зруйновану садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих памʼяток.