Главная > Все новости > Горячая тема > Масштаби руйнувань Ірпеня, Бучі та інших міст можна побачити на супутникових знімках

Масштаби руйнувань Ірпеня, Бучі та інших міст можна побачити на супутникових знімках

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Масштаби руйнувань українських міст після обстрілів та бомбардувань російської армії можна побачити на супутникових знімках. За даними Супутникового центру ООН, руйнування деяких населених пунктів Київщини можуть досягати 77% — це лише видимі із супутника пошкодження. 

Горенка, Київська область

За даними UNOSAT, рівень видимих пошкоджень Горенки станом на 11 квітня складає 77% від усіх будівель міста. Зокрема, на супутникових знімках видно пошкоджені житлові будинки.

Ірпінь, Київська область

Обсяг видимих руйнувань станом на 7 квітня складає 71%. На знімках видно пошкоджені промислові будівлі та житлові будинки.

Станом на 14 квітня кількість виявлених пошкоджених будівель становила 1 060, з них повністю знищені — 115. Серед зруйнованих будівель — 3 медзаклади та 4 освітні заклади. 

Гостомель, Київська область

Рівень видимих пошкоджень у місті становить близько 58%. Серед зруйнованих об’єктів — склади та житлові будинки. 

Буча, Київська область

Станом на 6 квітня швидких огляд видимих пошкоджень показав 27% зруйнованих будівель. Серед них — склади, житлові будинки, готелі та гаражі. 

Детальний огляд пошкоджень 8 квітня показав 147 зруйнованих будівель, 19 із яких знищені повністю. Серед пошкоджених об’єктів — 3 медичні заклади. 

Київ, правий берег

Обсяг видимих пошкоджень станом на 11 квітня на правому березі Києва становить 1,4%. Зокрема, йдеться про склади та зруйновані житлові будинки. 

Маріуполь, Донецька область

Станом на 5 квітня видимий обсяг пошкоджених будівель досягнув 22%. Серед них — промислові та житлові будинки. 1 квітня цей показник складав 16%.

Також на сайті доступні дані щодо видимих руйнувань міста Донецьк, Чернігів, Харкова та Сум.

Раніше ми повідомляли, що окупанти зруйнували 77% території села Горенка на Київщині.