Главная > Все новости > Горячая тема > Медведчук попросив обміняти його на захисників і жителів Маріуполя

Медведчук попросив обміняти його на захисників і жителів Маріуполя

Скріншот із відео

Затриманий СБУ екснардеп Віктор Медведчук запропонував обміняти його на захисників та мешканців заблокованого російськими окупантами міста Маріуполь. З такою пропозицією він звернувся до президента України Володимира Зеленського та свого кума, президента рф володимира путіна. 

Відеозвернення Медведчука опублікувала Служба безпеки України. 

 

«Я, Медведчук Віктор Володимирович, хочу звернутись до президента росії володимира путіна та президента України Володимира Зеленського з проханням про обмін мене українською стороною на захисників і мешканців Маріуполя», — сказав колишній депутат.

Він зазначив, що наразі жителі Маріуполя та українські захисники перебувають у заблокованому місті та не мають безпечного виходу через гуманітарні коридори. 

Нагадаємо, що понад півтора місяці російські окупанти обстрілюють, бомбардують Маріуполь, убивають мирне населення, блокують доставку в місто гуманітарної допомоги та примусово вивозять українців (зокрема, дітей) на територію рф. За різними оцінками, зараз у місті перебуває близько 120 тисяч мирних жителів. Також Маріуполь продовжують боронити бійці полку «Азов» та 36-ої бригади морської піхоти. 

Як відомо, Віктора Медведчука затримали СБУ 12 квітня. Екснардеп намагався втекти до Придністров’я, а згодом — до рф. Його затримали на виїзді з Київської області. 

Згодом президент України Володимир Зеленський запропонував обміняти Медведчука на полонених українців. В українському МВС відреагували на цю пропозицію.