Главная > Все новости > Горячая тема > Менш ніж за тиждень «Укрпошта» продала понад 3 мільйони марок про російський корабель

Менш ніж за тиждень «Укрпошта» продала понад 3 мільйони марок про російський корабель

Фото: t.me/igorsmelyansky

Менш ніж за тиждень «Укрпошта» продала понад 3 мільйони марок «Русскій воєнний корабль…всьо». Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський у Telegram. 

Перший етап продажів марок про затонулий корабель розпочався у понеділок, 23 травня, і завершився ввечері у п’ятницю, 27 травня. Придбати марки усі охочі могли у відділеннях «Укрпошти», а також онлайн.

«Ми продали більше 3 мільйонів марок, що є безумовним рекордом. З них, більше 1 мільйона продано онлайн, а це більше 250 тисяч замовлень. Український e-commerce ще не бачив такі цифри за декілька днів», — розповів Смілянський. 

Наразі компанія пакує та відправляє усі замовлення. На обробку беруть до 2 тижнів. Відновити продажі марок планують уже в червні.  

«Ми беремо паузу до 1 червня, коли оголосимо, де, коли і як буде продаватися друга частина тиражу (а всього буде продано 5 мільйонів марок) марки «Корабель ВСЬО»», — написав гендиректор «Укрпошти». 

Раніше ми повідомляли, що інтернет-магазин eBay призупинив продаж марок «Русскій воєнний корабль… всьо!» від «Укрпошти» через великий ажіотаж. Лише за першу добу на платформі вдалося продати майже 1,5 тисячі блоків з марками. Утім, через великий попит на сайті спрацювали алгоритми захисту і продаж тимчасово зупинили.