Главная > Все новости > Горячая тема > Мер Рубіжного перейшов на бік окупантів та здає їм проукраїнських активістів

Мер Рубіжного перейшов на бік окупантів та здає їм проукраїнських активістів

Фото: censor.net

Мер міста Рубіжне Сергій Хортів, що раніше перейшов на сторону російських окупантів, передає їм особисті дані проукраїнських активістів. Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі телеканалу «Дом». 

За його даними, у Луганській області зараз є чотири чиновники-колоборанти. Це — голови Столиці Луганської, Марківки, Мілового та Рубіжного. Останній, Сергій Хортів, здає росіянам та кадировцям містян з активною проукраїнською позицією, після чого люди зникають.

«Ось цей останній випадок з мером Рубіжного. Там зовсім все погано. В тому плані, що мер, крім того, що перейшов на сторону окупантів, він ще й активно з ними співпрацює у плані виявлення українських активістів. Він їх просто здає. Такий уже стовідсотковий зрадник, який здає окупантам людей з проукраїнською позицією», — розповів Гайдай.

Він додав, що військова адміністрація області змогла трохи зіпсувати плани загарбників, які хотіли створити «красиву картинку», як мер міста передає їм ключі, і як окупантів з радістю зустрічають місцеві жителі.

За словами Гайдая, він зробив подання на президента, і президент підписав указ про запровадження військово-цивільної адміністрації у Рубіжному. Завдяки цьому мер-зрадник офіційно перестав бути головою міста.

«І мер тепер — ніхто. Він не потрібен нікому, навіть окупантам», — додав голова Луганської ОВА.