Главная > Все новости > Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу

Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу

5 грудня перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу з питань роботи районного господарства в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та проведення робіт з благоустрою території Подільського району. У засіданні взяли участь керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації та представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Під час засідання з комунальних питань доповідав головний інженер КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва» Віталій Музиченко. За його словами, через пошкодження тепломереж опалення відсутнє в 21 житловому будинку, гаряче водопостачання – в 50 будинках. На всіх ушкоджених ділянках ведуться ремонтні роботи для якнайшвидшого відновлення зазначених комунальних послуг.

Також головуючий наголосив на необхідності розвивання мережі водопостачання в приватному секторі, оскільки з цими питаннями звертаються мешканці під час особистих прийомів. «Необхідно скласти перелік адрес, де є недобудови мережі водопостачання в приватному секторі, та завершити прокладання мереж, щоб забезпечити виконання державних санітарних норм», — зазначив Микола Дубовик.

У ході засідання розглянули й інші звернення мешканців району, з якими вони звертались до КБУ «Контактний центр міста Києва». За минулий тиждень мешканців турбували питання щодо санітарного стану прибудинкових територій, утримання зелених насаджень, вивезення опалого листя, опалення на сходових клітинах тощо.

За результатами розгляду порядку денного головуючий надав доручення для відповідного виконання.