Главная > Все новости > Анонсы > Микола Поворозник: «Місто придбає 40 сучасних модульних трамваїв та 50 вагонів метрополітену»

Микола Поворозник: «Місто придбає 40 сучасних модульних трамваїв та 50 вагонів метрополітену»

Столиця придбає 40 сучасних модульних трамвайних вагонів, пристосованих для обслуговування пасажирів з інвалідністю, та 50 вагонів метрополітену. Відповідні рішення підтримали депутати Київради. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Придбання нових вагонів дозволить поліпшити транспортне обслуговування мешканців прилеглих районів та гостей міста Києва, швидко перевозити пасажирів до центру міста, пересадочних станцій та зменшить навантаження на наземний транспорт. Трамвайні вагони з низьким рівнем підлоги, які планується закупити, відповідатимуть сучасним вимогам щодо якості пасажирських перевезень, зокрема, зручність посадки й висадки пасажирів з інвалідністю. Окрім того, у нових вагонах є можливість енергозбереження до 40% у порівнянні з наявним старим рухомим складом», – зазначив Микола Поворозник.

За його словами, фінансування проєкту буде здійснено в рамках відповідної угоди, підписаної з Європейським банком реконструкції та розвитку.

«Запозичення 50 млн євро для закупівлі вагонів київського метрополітену, а також 70 млн євро для КП «Київпастранс» – не лише для оновлення рухомого складу, а й для транспортної інфраструктури міста. Зокрема, це стосується реконструкції трамвайної лінії та зупинки «Контрактова площа», – підкреслив Микола Поворозник.

Джерело