Главная > Все новости > Анонсы > Місто готується до відновлення роботи наземного громадського транспорту у звичайному режимі

Місто готується до відновлення роботи наземного громадського транспорту у звичайному режимі

Міська влада готується відновити після 22 травня роботу наземного громадського транспорту у звичайному режимі. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Нагадаю, що місто готується до відновлення роботи наземного комунального громадського транспорту у звичайному режимі, що має відбутися після 22 травня. І ми поступово збільшуємо кількість маршрутів та транспорту на них. Сьогодні почали працювати ще три маршрути: від станції метро «Святошин» до житлового масиву Західний (с. Чайки), з вулиці Митрополита Шептицького на вулицю Чавдар та з Бортничів – до метро «Харківська». І в наступні дні ми будемо нарощувати кількість маршрутів», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що і комунальний наземний громадський транспорт, і приватний громадський транспорт, що відновить роботу, зможе перевозити одночасно не більше половини від кількості пасажирів, на яку він розрахований.

«Контролювати дотримання цих правил має поліція. Допомагатиме правоохоронцям муніципальна охорона», – зазначив Віталій Кличко.

Водії та кондуктори зобов’язані носити маску або респіратор, рукавички. У масках повинні бути і пасажири. А також – не нехтувати рукавичками. Усі співробітники компанії-перевізника перед початком роботи зобов’язані пройти термометрію. Особи з температурою вище 37,2 градуси і з симптомами ГРВІ не допускаються до роботи.

Перед кожним рейсом транспорт повинні дезінфікувати. КП «Київпастранс» проводить дезінфекцію тричі на добу.

«І я в черговий раз закликаю всіх киян: після відновлення роботи громадського транспорту, користуватися ним тільки за нагальної потреби. Інакше – нам не уникнути загострення ситуації з розповсюдженням вірусу», – підкреслив Віталій Кличко.

Джерело

One thought on “Місто готується до відновлення роботи наземного громадського транспорту у звичайному режимі

  1. Відсутність адекватної координації між владою центральною, та владою місцевою дуже легко побачити на прикладі зняття карантину. Бізнесу частково дозволили працювати, відкривши деякі заклади торгівлі, але громадський транспорт залишився закритим. Другий тиждень Київ стоїть у величезних заторах, адже всі, хто має авто, на ньому і їздить. Інакше до роботи не дістатись. Але схоже, що влада центральна таки почула голос людей. Громадський транспорт починає працювати. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *