Главная > Все новости > Горячая тема > На Чернігівщині під час ворожого обстрілу отримав поранення журналіст Цаплієнко

На Чернігівщині під час ворожого обстрілу отримав поранення журналіст Цаплієнко

На Чернігівщині під час ворожого обстрілу отримав поранення український журналіст Андрій Цаплієнко. Про це повідомили в 1+1 media з посиланням на Цаплієнка, який є спеціальним кореспондентом ТСН. 

Інформацію підтвердив Комітет з питань свободи слова при Верховній Раді України. 

Зазначається, що у момент обстрілу близько 16:50 25 березня Цаплієнко перебував разом з медійною командою турецького телеканалу TRT. 

«Це сталося під час обстрілу гуманітарного коридору до Чернігова. Там перебувало багато цивільних людей та автомобілів, які чекали на дозвіл, аби переправитися до Чернігова або забрати своїх рідних звідти. Після того, як безпілотник зафіксував скупчення людей, через 15 хвилин розпочався обстріл», — розповів Цаплієнко.

За його словами, спершу окупанти почали стріляти за «Смерчу», потім — з артилерії калібром 122 мм, далі підключився міномет, а згодом – танк. Все це тривало не менше ніж 1,5 години.

«Разом зі мною була знімальна група англомовного каналу TRT World. Попри те, що колеги — досвідчені військові журналісти, вони були шоковані, адже вперше опинилися під таким потужними артилерійським обстрілом. Так само, як шоковані жорстокістю російських військових у ставленні до мирного населення. Зараз я знаходжуся під крапельницею в надійних руках. Лікарі сказали, що рана на 5 балів. Це означає, що все буде нормально і мені дуже пощастило», — зазначив журналіст. 

Раніше ми повідомляли, що за місяць росія скоїла в Україні 148 злочинів проти медіа та журналістів. Зокрема, станом на 24 березня, 5 журналістів було вбито, 7 поранено. Ще один зник безвісти.