Главная > Все новости > Горячая тема > На Чернігівщині в окупантів був штаб у церкві: там знайшли тіла людей

На Чернігівщині в окупантів був штаб у церкві: там знайшли тіла людей

Фото: ukrainaincognita.com

Під час окупації сіл Ягіде та Лукашівка на Чернігівщині російські загарбники облаштували свій штаб у Вознесенській церкві. Тепер там почали виявляти тіла людей, повідомили в ДСНС.

Там розповіли, що піротехніки ДСНС очищують територію та вилучають вибухонебезпечні предмети на землях, що були звільнені від окупантів. Зокрема й територію пам’ятки архітектури Вознесенської церкви, в якій окупанти зробили штаб. В ній знайшли тіла людей — ймовірно, місцевих мешканців, які були розстріляні російськими військовими.

«Окрім боєприпасів, понівечених куполів з хрестами, сміття, що залишили російські військові, рятувальники знаходять і тіла людей. Кажуть, що це — місцеві мешканці, яких розстріляли орки», — кажуть у ДСНС.

 

Чернігівщина. с. Ягіде та с. Лукашівка. Наші піротехніки, після перебування тут орків, очищують територію та вилучають вибухонебезпечні предмети. Тут знаходиться пам’ятка архітектури Вознесенська церква, в якій окупанти зробили штаб. Окрім боєприпасів, понівечених куполів з хрестами, сміття, що залишили російські військові, рятувальники знаходять і тіла людей. Кажуть, що це місцеві мешканці, яких розтріляли орки… Хіба можна таке пробачити? Скільки горя принесли «освободітєлі» на нашу землю… Непробачимо. Ніколи.

Posted by ДСНС України on Saturday, April 9, 2022