Главная > Все новости > Горячая тема > На Харківщині знайшли склад з боєприпасами для військової техніки на 200 млн доларів

На Харківщині знайшли склад з боєприпасами для військової техніки на 200 млн доларів

Фото ілюстративне: Depositphotos / Bumble-Dee

На Харківщині викрили законспірований склад із боєприпасами та комплектуючими до військової техніки на суму близько 200 млн доларів. За попередніми даними СБУ, обладнання призначалося для підбитої техніки рф, але тепер його використовуватимуть у Збройних силах України. 

Зазначається, що виявлені деталі були призначені для ремонту підбитої техніки рф — її ворог планував ремонтувати під час наступу. Але завдяки опору українських захисників Харків виявився не по зубам окупантам. Тож зусиллями СБУ уся вилучена партія озброєння буде використана для захисту України. 

Зокрема, у ході обшуків СБУ вилучила та передала Міноборони: 

  • 60 повнокомплектних танкових двигунів;
  • велику кількість запчастин і комплектуючих до бронетехніки;
  • 26 керованих ракет класу «повітря-повітря».

«СБУ встановила, що наявне на цьому складі обладнання було раніше викрадене з військових арсеналів. А напередодні вторгнення власники складу мали намір піти на співпрацю з окупаційними військами та надати техніку для потреб ворога. СБУ встановила причетних до злочину та вживає заходи щодо їх затримання», — зазначили у службі.