Главная > Все новости > Горячая тема > На Київщині створили віртуальний музей пам’яті війни

На Київщині створили віртуальний музей пам’яті війни

Скріншот з сайту kyivregiontours.gov.ua

Управління туризму Київської ОВА запустило віртуальний музей пам’яті війни. В ньому можна «прогулятися» містами й селами Київщини, що постраждали від російської окупації та бойових дій.  

«У співпраці з проєктом «Війна впритул» ми фіксуємо руйнації, щоб запам’ятати та показати нащадкам, якою ціною виборюємо свободу та незалежність. Упевнені, що після перемоги ми все відбудуємо, і Київщина знову стане місцем для життя, бізнесу і подорожей. Але ми ніколи не зможемо забути те, що було», — кажуть в КОВА.

Саме для збереження пам’яті про жахи війни й було створено віртуальний музей. На сайті проєкту розміщені 3D-тури Ірпенем, Бучею, Гостомелем, Горенкою та іншими населеними пунктами Київської області. За допомогою цих турів відвідувачі зможуть зануритись в жахливу реальність, яку принесла із собою війна.

Наприклад, у турі Гостомелем можна побачити залишки знищеного окупантами літака-гіганта «Мрія».

Скріншот з сайту kyivregiontours.gov.ua

Нагадаємо, уряд виділив 400 мільйонів гривень на поточні роботи з відновлення Київської області. За ці гроші проведуть заміну вікон та дверей, ремонт покрівель й інші термінові роботи з відновлення пошкодженого внаслідок бойових дій житла.