Главная > Все новости > Горячая тема > На Київщині українські військові звільнили Макарів від окупантів: що там залишилося

На Київщині українські військові звільнили Макарів від окупантів: що там залишилося

Українські військові звільнили від окупантів селище міського типу Макарів на Київщині. Керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов опублікував відео, на якому видно наслідки ворожих обстрілів. 

За його словами, кожен другий будинок у Макарові пошкоджено або повністю знищено. Також окупанти пошкодили місцеве відділення поліції і потрапили снарядом у лікарню. 

Наразі російські окупанти все ще обстрілюють місто, повідомив Нєбитов на відео. Зокрема, обстріли йдуть зі стрілецької зброї та артилерії. 

«Поліцейські на місці продовжують працювати. Ми віднайшли наш прапор (з місцевого відділку поліції — ред), прапор ушкоджений, поплавився. Але тим дорожчий він нам буде. Поговорили з головою ОТГ, він теж на місці. Він каже, що щоденно є відповідний мікроавтобус, який вивозить людей на безпечну територію. Волонтери допомагають, поліцейські тут працюють. На жаль, Макарів досі перебуває під обстрілами», — розповів начальник Головного управління Нацполіції Київщини. 

Зазначимо, що напередодні Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що протягом минулої доби 21 березня українські захисники підняли державний прапор України над Макаровом, ворог відкинутий.